DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 28.12.2015 16:43:55 

FIFe cattery DEE*CZ - burmilla silver and golden  

KITTENS / KOŤATA

 KITTENS - KOŤÁTKA

budeme mít koťátka k odběru začátkem září kočička modrá zlatá + zlatý kocourek sourozenci přednostně společně, pro více informací mne kontaktujte mailem venclikova@seznam.cz

 

---------------------------------------------

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

we have no available show/breeding kittens at this moment

info na 773 999 352  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 


 ------------------------------------------------

 

 

 --zeptejte se na koťátko mailem : venclikova@seznam.cz  ------------

 ************************************************************************************

Koťátka od nás odcházejí v cca 14-15 týdnech, odčervená, vakcinovaná (trojkombinace - Leucorifelin, výstavní koťata plus FeLV a chlamydie - Purevax) a vymazlená. Dostanou s sebou malou výbavičku pro první týdny v novém domově (konzervičky a granulky, které jedlo, hračku, misku event. pelíšek).  Pokud chcete kotě na chov, musíte být registrovaným chovatelem. Zásadně neprodáváme koťata do klecových chovů, překupníkům, pod vysokou pokutou je smluvně zakázáno prodat či dát kotě do výkupu. A věřte tomu, že burmilí svět je tak malý a všichni se v něm znají, že by se na to velmi rychle přišlo.

Naopak s milujícími majiteli našich miminek rádi udržujeme přátelské vztahy, kdykoliv poradíme, pomůžeme s výstavami nebo chovem, umožníme krytí za výhodnější ceny, prostě rádi Vás přijmeme do velké burmilí rodiny. Kotě podle dohody můžeme dovézt k Vám domů nebo si ho můžete vyzvednout u nás, případně na výstavě. Miminka jsou všechna dobře socializovaná, naučená čistotě a důvěře v lidi. Výstavní koťata procházejí specielním tréninkem kdy si zvykají na cestování, na výstavní manipulaci, na velké množství lidí a výstavní ruch, učí se předvádět.

Pokud zvažujete koupi kočky a nemáte doma jiné zvíře, pamatujte si, že nejlepší jsou dvě kočky. Ideální jsou samozřejmě sourozenci z vrhu, ale pokud to není možné, jakákoliv jiná burmila je dobrá volba - burmilky jsou velmi smečková zvířata a nejlépe si rozumí se "svými". Ale díky své snášenlivosti vyjdou v podstatě s každým plemenem a ani pokud Vaše kočka bude sama, nemusí tím nijak trět, pokud se jí budete věnovat. Sociální kontakty a láska jejích lidí jsou pro burmilu životně důležité. Pokud je Vám zatěžko se po návratu z práce přivítat se svou kočkou, mezi vybalováním nákupu jí vyprávět, co jste celý den dělali a pochválit jí jaká byla hodná holka celý den doma, pořiďte si raději nějaké jiné plemeno. Nebo raději - kupte si morče, ty jsou taky fajn. Ale pokud potřebujete kamaráda, který Vás nezklame, bude kdykoliv šťastný, že se s Vámi může mazlit a bude Vás milovat za všech okolností - pořiďte si burmilu a svěřte svůj život do jejích sametových tlapek - nikdy nebudete litovat.

Kitetns leave our home at the age of cca 14-15 weeks, vaccinated, dewormed, mikrochipped and deeply missed. We prefer personal contact - it is possible to pick up the kitten on some show or in CZ or in your country, we can bring the kitten to your home or you are welcome in our house, shipping alone only as the last possibility. We don´t sell cats to cages,  to backyard breeders or to pet shops. Vaccination is possible to modify according your demands - rabies + basic vacc, or plus FeLV, plus chlamydia. All our adult cats are tested and vaccinated against FeLV and chlamydia, tested FIV.